Hakkımızda

HİLAL Bilgi ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş.  

Çeyrek yüzyılı aşan birikimi ile CCTV Kamera Güvenlik, Uydu Anten sistemleri, Network sistemleri konusunda, yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösteren firmamız birçok partneri ile birlikte büyük bir aile olmanın onurunu yaşamaktadır. 
Sektörde saygın bir yere sahip olan ‘’HİLAL ELEKTRONİK // HİLAL Bilgi ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’’ yüksek kalite ve güvenilirliği esas alarak başarılı çalışmalara imza atmıştır. Teknolojik gelişmelerin paralelinde, ülkemiz içinde ve yurt dışında ihtiyaçlar doğrultusunda elektronik ürünler ithalatı ve imalatı yapan firmamız, sürekli olarak ürün çeşidini genişletmiştir. 

Bayileri ile birlikte, bir çok resmi kurumdan, bireysel kullanıcılara kadar çözüm üretilmiş, ihtiyaçlara cevap verilmiştir. İthalatını yaptığımız tüm ürünlerin CE belgeleri olup, ISO Belgeli uluslar arası firmaların modern tesislerinde üretilmektedir. Kalite kontrolleri ise, standardizasyon kurumları ve firmamız ithalat teknik birimi tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Ayrıca firmamızın ISO 9001-2000 ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesinin yanı sıra, bir çok başarı belgelerinin de sahibidir. 

Bizimle yürüyen, bize güvenen herkese sonsuz teşekkürler.
2021
Kataloğu
2020
Kataloğu